Nujna medicinska pomoč

112 - Klic v sili

07/3481740 - NMP Trebnje

Preberite več ...

Priprava na porod in starševstvo - zgodnja nosečnost

Obveščamo vas, da v torek, 2. 4. 2019 ob 17. 00 uri v  sejni sobi ZD Trebnje v okviru priprave na porod in starševstvo organiziramo predavanje za zgodnjo nosečnost. Na predavanju boste dobili koristne informacije o poteku nosečnosti, zdravem način življenja v nosečnosti in o komplikacijah v nosečnosti. Organiziramo pa tudi telovadbo za nosečnice.

Bodoči starši lepo vabljeni.

Prosimo vas, da imate vsi udeleženci  – tudi bodoči očetje, s seboj kartico zdravstvenega zavarovanja.

Priprava na porod in starševstvo

Obveščamo vas, da se bo v sredo 27. 3. 2019 ob 17. uri v sejni sobi ZD Trebnje pričela Priprava na porod in starševstvo, ki bodoče starše pripravlja na porod ter nego in prehrano novorojenčka.

Bodoči starši lepo vabljeni.

Prosimo vas, da imate vsi udeleženci šole za starše – tudi bodoči očetje, s seboj kartico zdravstvenega zavarovanja.