Nujna medicinska pomoč

112 - Klic v sili

07/3481740 - NMP Trebnje

Preberite več ...

Šola za starše - predavanje za zgodnjo nosečnost

Obveščamo vas, da v ponedeljek 20. 11.  2017 ob 17. uri v  sejni sobi ZD Trebnje v okviru šole za starše organiziramo predavanje za zgodnjo nosečnost. Na predavanju boste dobili koristne informacije o poteku nosečnosti, zdravem način življenja v nosečnosti in o komplikacijah v nosečnosti. Organiziramo pa tudi telovadbo za nosečnice.

Bodoči starši lepo vabljeni.

Prosimo vas, da imate vsi udeleženci šole za starše – tudi bodoči očetje, s seboj kartico zdravstvenega zavarovanja.

Šola za starše - priprava na porod

Obveščamo vas, da se bo v četrtek 26. 10.  2017 ob 17. uri v sejni sobi ZD Trebnje pričela šola za starše - tečaj priprave na porod, ki bodoče starše pripravlja na porod ter nego in prehrano novorojenčka.

Bodoči starši lepo vabljeni.